Het tackerplaat systeem van WARP Systems is een praktische oplossing voor het aanleggen van watergedragen vloerverwarming in een nieuwe dekvloer. De verwarmingsbuizen worden met speciale tackers rechtstreeks op de isolatieplaten bevestigd. Hierdoor blijven de buizen stevig op hun plaats tijdens de installatie en het aanbrengen van de dekvloer.
De tackerplaten zijn voorzien van een duidelijke rasterbedrukking. Dit maakt het eenvoudiger om de verwarmingsbuizen nauwkeurig volgens het gewenste patroon en met de juiste tussenafstand te leggen. Met behulp van een tackerapparaat worden de buizen vervolgens snel aan de platen bevestigd.
Er kan worden gekozen uit tackerplaten met thermische of akoestische isolatie, beide verkrijgbaar in een dikte van 20 of 30 mm. De thermische uitvoering helpt warmteverlies naar de onderliggende constructie te beperken, terwijl de akoestische variant gericht is op het verminderen van contactgeluid.
Na het leggen van de vloerverwarming wordt het systeem afgewerkt met een dekvloer van zandcement of anhydriet. Het tackerplaat systeem is geschikt voor zowel nieuwbouw als grotere renovaties waarbij de vloer opnieuw wordt opgebouwd. Houd daarbij rekening met voldoende beschikbare opbouwhoogte. Zo ontstaat een stabiele basis voor een gelijkmatige en comfortabele warmteafgifte.
Het meest veelzijdige en complete systeem om iedere ruimte te verwarmen en te koelen.
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief!